blog

Zeytinburnu Korsan Taksi

Zeytinburnu Korsan Taksi, sizlere 7/24, hızlı ve en güvenilir taksi hizmetini sağlamaktadır. Yıllardır aynı kalitede verdiği hizmet, güvenilirliğini ve tercih edilebilirliğini artırmaktadır. Zeytinburnu Korsan Taksi, hangi ilçede olursanız olun sizlere yalnızca bir telefon hattı kadar uzaktır. Taksi taleplerinizi telefon numaraları üzerinden ilettiğiniz takdirde, en kısa sürede konforlu bir araç sizler için hazır olarak, başlangıç konumunda bulunacaktır.

Zeytinburnu Korsan Taksi, yalnızca çevre ilçelerde değil bütün ilçe ve mahallelerde hizmet vermektedir. Bu nedenle bulunduğunuz yer neresi olursa olsun, durağımızdan aynı kalitede hizmet alabilmeniz mümkündür. Üstelik herhangi bir açılış ya da bekleme ücreti ödemeniz de beklenmez. Ücretlendirmeler, gidilecek olan mesafenin kilometresine göre hesaplanmaktadır. Bu hesaplamalar, ticari taksilerin hesaplamalarına oranla çok daha uygun fiyatlı olmaktadır.

Zeytinburnu Korsan Taksi, yolculara güvenli bir hizmet sağlamak amacının yanında hijyene ve sağlığa da aynı ölçüde önem vermektedir. Bu nedenle araçların her biri günlük olarak dezenfekte edilmekte ve sterilizasyonu sağlanmaktadır. Bunun yanında covid salgınının ciddi düzeyde artış gösterdiği zamanlarda yolcuların talepleri doğrultusunda kullanılmak üzere maske ve dezenfektanlar da araçlarda düzenli olarak bulundurulmakta ve kullanılmaktadır.

Zeytinburnu Korsan Taksi, evcil hayvanlara da en az sizin kadar değer vermektedir. Bu nedenle evcil hayvanlarınızla yapacağınız yolculuklarda da sizlerin rahatlığını önemsemektedir. Evcil hayvanlarınız ile yolculuk yapmak istediğinizi belirtmeniz durumunda buna uygun araç ve sürücü yönlendirmesi yapılacaktır. Bunun yanı sıra araçlarımız, yanınızda yolculuk yapmak isteyeceğiniz kişi sayısına ve eşya durumunuza göre de değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle geniş bagaj hacimli araç taleplerinizi ve çok sayıda yolcu ile yapacağınız yolculuklarınızı bildirmeniz durumunda size en uygun araç yönlendirmesi yapılacaktır.

Zeytinburnu Korsan Taksi, hem uygun fiyata hizmet sağlarken hem de konforlu bir yolculuk süreci geçirmeniz için çalışmaktadır. Bu nedenle araçların üst model olmaları hem güvenliğiniz hem de konforunuz açısından düşünülmüş bir detaydır. Geniş ve rahat koltuklarıyla birlikte sizlere güven verecek olan araçlarımızın muayeneleri de düzenli olarak yapılmaktadır. Ayrıca Zeytinburnu Korsan Taksi, sürücülerin sizler ile olan iletişimine de dikkat etmektedir. Bütün sürücülerin güler yüzlü ve son derece anlayışlı olmalarına ekstra özen gösterilmektedir.