blog

Levent Korsan Taksi

Levent Korsan Taksi, özellikle covid-19 salgınından sonra bölgede en sık tercih edilen taksi durakları arasında yer almaktadır. Bunda, kişilerin toplu taşımaları tercih etmekten uzak durması ve Levent Korsan Taksinin alınabilecek bütün sağlık ve hijyen önemlerini almış olmasının büyük etkisi vardır.

Levent Korsan Taksi, her şeyden önce yolcuların sağlığını düşünmektedir. Hijyenik bir yolculuk sunarken aynı zamanda yolcuların konforunu da düşünmektedir. Son model araçlar ve koltuk genişlikleri de bunu destekleyen nitelikleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda araçların yeni olması, güvenlik açısından da önem arz etmektedir. Bütün araçların bakımları periyodik olarak gerçekleştirilmekte olup aynı şekilde günlük olarak temizlikleri de sağlanmakta ve dezenfekte işlemleri yapılmaktadır.

Levent Korsan Taksi, 7/24 uygun fiyatlı ve tek tarife sabit fiyatla hizmet vermektedir. Dilediğiniz her an irtibat numaraları aracılığıyla ulaşıp dilediğiniz noktaya taksi hizmeti alabilirsiniz. Levent ve çevresinde aktif olarak çalışmakta olan araçlarımız, İstanbul’un her noktasına ulaşım sağlayabilmektedir. Kilometre hesabı yapılarak belirlenen ücretler, her yolcu için aynı miktarda olmakta ve kapıda açılış ücreti alınmamaktadır. Bunun yanı sıra ticari taksilere oranla çok daha uygun fiyatlarla hizmet veriyor olması, sizlerin ekonominizi de düşündüğünü açıkça göstermektedir.

Levent Korsan Taksi, köprü ve otoyol ücretlerini de ek olarak talep etmemekte, belirtilen ücretlere bu fiyatlar dahil edilmektedir. Her nereye gidecek olurdanız olun, ödeyeceğiniz ücret yolculuk başlamadan sizlerle paylaşılmakta ve sabit kalmaktadır. Bu sayede yolların kapalı olması, trafik yoğunluğu gibi durumlarda ek ücret ödemenizin önüne geçilmektedir. Başlangıç ve varış noktanızı durak sorumlusuna belirtmeniz durumunda ödemeniz gereken ücret size söylenebilmektedir.

Levent Korsan Taksi, araç rezervasyonu da gerçekleştirmektedir. Sonraki saatler veya günler için planlanmış yolculuklarınız için araç rezervasyonu yaptırmak istiyorsanız, iletişim numaraları üzerinden bizlerle irtibata geçerek durumu bildirmeniz yeterli olacaktır. Rezervasyon oluşturulduğunda size araç plakası ve tutar bilgisi verilerek size özel araç tahsisi gerçekleştirilecektir. Rezervasyon yaptırmanız, aniden oluşabilecek aksiliklerin de önüne geçeceği için sizler için daha sağlıklı olacaktır.

Levent Korsan taksi sizlerin güvenliğini önemsemektedir. Bu nedenle araçlarda bulunan kamera sistemi sizlerin içinizi rahatlatmak adına düzenlenmektedir.