blog

Mecidiyeköy Korsan Taksi

Mecidiyeköy Korsan Taksi, sizlerin yalnızca cebini değil aynı zamanda can güvenliğinizi ve yolculuk sırasında konforunuzu da aynı oranda önemsemektedir. İstanbul’un yoğun trafiğine rağmen sizleri en kısa yoldan en kolay şekilde dilediğiniz yere ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Mecidiyeköy Korsan Taksi, yalnızca kısa mesafede değil uzun mesafede de en uygun fiyatla sizleri dilediğiniz noktaya ulaştırabilmektedir. Mecidiyeköy ilçe merkezli olsa da İstanbul’un her noktasına sizleri en kısa yoldan ulaştırabilmektedir. Mesafeye göre ücret tarifesi belirlenmekte olup belirlenen ücretler ticari taksilere oranla çok daha uygun fiyatlıdır. Üstelik belirtilen ücretler yalnızca kilometre hesabıyla yapılmaktadır. Yol durumu, köprü ücretleri, trafik yoğunluğu gibi durumlar, yolcuların cebini ayrıca etkilememektedir.

Mecidiyeköy Korsan Taksi, size olduğu kadar evcil hayvanlarınıza da değer vermektedir. Bu nedenle evcil hayvanlarınızla yolculuklarınızı araçlarımızda gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilmenize olanak tanınmaktadır. Taksi hizmeti isterken bu durumu belirttiğiniz takdirde uygun araçlarımız sizlere yönlendirilecektir. Bunun yanı sıra eğer yanınızda taşımak istediğiniz ekstra eşyalarınız var ise bunu da belirtmeniz gerekmektedir. Bu durumda geniş bagaj hacmine sahip araçlarımız sizlere yollanacaktır. Bu da dilediğiniz kadar eşyayı yanınızda rahatça taşıyabilmenize yardımcı olacaktır.

Mecidiyeköy Korsan Taksi, araçlarını düzenli olarak dezenfekte etmektedir. Covid-19 salgınının etkilerini büyük ölçüde azaltmak amacıyla araçlarımızda maske ve dezenfektan bulundurulmakta ve araçların temizlikleri de günlük olarak gerçekleştirilmektedir. Maske zorunluluğu kalkmış olsa dahi kendini korumak isteyen ve önlem almak isteyen yolcuların rica etmesi durumunda bütün sürücülerimiz yolculuklarını maske ile sürdürmeyi kabul etmektedirler. Bütün alınan bu önemler, sizlerin gönül rahatlığıyla yolculuk yapabilmeniz için düşünülen önemli ayrıntılardır.

Mecidiyeköy Korsan Taksi, ayrıca yalnızca gidişlerinizde değil gitmiş olduğunuz yerden belirlenen saatlerdeki dönüşlerinizde de sizlere hizmet verebilmektedir. Sizi bırakmış olduğumuz noktadan ne zaman tekrar almamızı istediğinizi belirtmeniz durumunda aracımız, aynı saatte sizi oradan alıp başlangıç noktasına ya da dilediğiniz başka bir noktaya bırakabilmektedirler. Bunun yanı sıra araçlarımızı günlük olarak rezerve edebilmeniz de mümkündür. Günlük araç tahsisleri için önceden bilgilendirme yapmanız gerekmektedir. Bu bilgilendirmenin ardından size günlük araç tahsis edilmektedir. Bu araçlar gün boyu size hizmet vermekte ve dilediğiniz kadar yolculuk yapmanıza olanak tanımaktadır.