blog

Ümraniye Korsan Taksi

Ümraniye Korsan Taksi, Ümraniye ve çevresinde aktif olarak taksi hizmeti sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yolcuların talepleri doğrultusunda İstanbul’un diğer semtlerinde de aynı öz veri ile hizmet vermektedir. 7 / 24 aralıksız hizmetine devam eden ve farklı tarife uygulaması kullanmayan Ümraniye Korsan Taksi, bölgedeki en ekonomik ve en güvenilir taksi hizmetini, yıllardır tecrübesine dayanarak vermeye devam etmektedir.

Ümraniye Korsan Taksi, İstanbul’un yoğun trafiğine ve karışık yollarına rağmen istenilen bölgeye en kolay ve en hızlı ulaşımı sağlama noktasında yolcuların talebini karşılayabilmektedir. Bunu yaparken uyguladığı sabit fiyat tarifesi sayesinde aynı mesafeye yolculuk yapan her yolcu aynı ücreti ödemekte ve ek herhangi bir ücret talebi oluşturulmamaktadır. Bu durum, yolcuların henüz yolculuğa başlamadan ödeyecekleri ücreti bilmesi ve bütçesini buna göre ayarlaması konusunda oldukça önemlidir. Ayrıca, yolda oluşabilecek herhangi bir aksi durumdan yolcuların ödeyecekleri ücretlerin etkilenmemesi de Ümraniye Korsan Taksiyi tercih edilebilir kılan diğer özellikleri arasındadır.

Ümraniye Korsan Taksi, kilometre başına makul ücret tarifesi uygulamaktadır. Buna ek olarak herhangi bir bekleme ücreti ve açılış ücreti talep etmeyen durağımız, ileri tarihler için planlanan yolculuklarınız için araç rezervasyonu da gerçekleştirebilmektedir. Araç rezervasyonu için erkenden durağımızı arayarak araç talep etmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında başlangıç ve varış noktalarını belirterek dilediğiniz noktadan araç talep etme hakkınızı kullanabilirsiniz.

Ümraniye Korsan Taksi, seyahatlerinizin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için özenle çalışmaktadır. Bu konuda önemsenen ilk konu, araçların bakım ve muayeneleridir. Bütün araçlar, özenle bakıma yönlendirilmekte ve eksiksiz, tam bir şekilde trafiğe çıkarılmaktadır. Bunun yanı sıra hijyene de önem veren Ümraniye Korsan Taksi, araçları günlük olarak temizlemekte olup günlük dezenfekte işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Ümraniye Korsan Taksi, başlangıç ve varış noktalı yolculukların yanı sıra günlük araç rezervasyonları için de uygundur. Eğer bütün gün yanınızda olacak bir araca ihtiyacınız var ise, bu durum önceden bildirildiği takdirde size özel, istenen gün ve saat aralığında özel araç ve sürücü tahsis edilebilmekte ve bu uygulamada sizlere özel indirimler de uygulanmaktadır.