blog

Tuzla Korsan Taksi

Tuzla Korsan Taksi, toplu taşıma kullanmak istemeyen ya da ulaşmak istediği yere daha kısa sürede ulaşmak isteyen yolcular için 7/24 taksi hizmeti sağlamaktadır. Yalnızca Tuzla ve çevresinde değil bütün İstanbul’da aynı kalitede hizmet sağlayan Tuzla Korsan Taksi, her nerede olursanız olun, size yalnızca bir telefon hattı kadar uzaktadır.

Tuzla Korsan Taksi, konforlu ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. Araç filolarının oldukça geniş olmasının yanı sıra bütün araçlar son model ve oldukça konforlu dizayn edilmişlerdir. Özellikle geniş bagaj hacimli araçların tercih edilmesi, yanınızda taşımak istediğiniz eşyalarınızı rahatça taşıyabilmenize olanak tanımaktadır.

Tuzla Korsan Taksi, sabit fiyat tarifesiyle sizlerin ekonominizi de düşünmektedir. Kilometre üzerinden yapılan fiyatlandırmalar, ticari taksilere oranla çok daha uygun fiyatlarla sizlerin karşısına çıkmaktadır. Üstelik, ödenecek olan ücret henüz yolculuk başlamadan belirlenmekte ve sonrasında sizlerden ek bir ücret talep edilmemektedir. Başlangıç noktasına aracınızı, yolculuk başlamadan yirmi dakika öncesinde çağırmanız yeterli olacaktır. En geç yirmi dakika sonra araçlarımız, başlangıç noktasından sizi alarak dilediğiniz yere en kısa sürede ulaştıracaktır.

Tuzla Korsan Taksi, İstanbul’da yolculuk yapmanın sürücüler için de yolcular için de ne kadar meşakkatli olduğunu bilmekte ve bütün bu sorunları göz önünde bulundurmaktadır. Sürücülerin her biri İstanbul’un bütün trafik noktalarına hâkim, kestirme yolları bilen ve direksiyon tecrübesi oldukça fazla olan kişilerden seçilmektedir. Bu sebeple sizlere en yoğun saatlerde dahi kısa yollardan hizmet sağlanmaya devam etmektedir.

Tuzla Korsan Taksi, otogar ve havalimanı transferleri de gerçekleştirmektedir. Anadolu yakasında olması nedeniyle transferler genellikle Sabiha Gökçen Havalimanına gerçekleşse de talep edilmesi durumunda Atatürk Havalimanına da transferler sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Önceden planlanan yolculuklarınızı durağa bildirerek ön araç rezervasyonu yaptırmanız, yolculuk saatinde sorun yaşamamanız açısından önem arz etmektedir.

Tuzla Korsan Taksi, araçların bakım ve onarımına da son derece önem vermektedir. Bakımları tam olan araçların trafikte çok daha güvenli bir şekilde yol alabileceğinin farkında olan durağımız, araçların muayene ve bakım günlerini özenle takip etmekte ve bir sorunu bulunan aracı, sorun giderilene dek trafiğe çıkarmamaktadır. Bu hem yolcuların hem de sürücülerin güvenliği için oldukça önemlidir.