blog

Taksim Korsan Taksi

Taksim Korsan Taksi, kalitesi, konforu ve son model araçlarıyla hizmet vermektedir. Güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlamayı amaç edinen durağımız, fiyat konusunda da oldukça uygun fiyatlı hizmet sağlamaktadır. Uygun fiyatlı hizmeti sayesinde çevreden birçok insan Taksim Korsan Taksiyi kullanmaktadır. 

Yolcuların konforu, Taksim Korsan Taksi için oldukça önemlidir. Bu nedenle araçların yüksek modelli, geniş ve rahat olmalarına özen göstermektedirler. Bunun yanı sıra 7/24 hizmet vermeleri, günün hangi saati olursa olsun tercih edebilmenize olanak tanımaktadır. 

Taksim Korsan Taksi, yalnızca Taksim’de değil çevre ilçelerde de hızlı ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Oldukça hızlı ve konforlu bir hizmet vermeleri, bu taksi durağını tercih edilebilir kılmaktadır. Çevresinde bulunan Şişli, Kağıthane, Beşiktaş ve Haliç’te de aynı hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Taksim Korsan Taksi, tecrübesiz hiçbir şoförü bünyesinde barındırmamaktadır. Bunun nedeni her şeyden önce yolcuların güvenliğini sağlamaktadır. Tecrübeli şoförler hem yol bilgileriyle hem de iyi araba kullanabilmeleri nedeniyle sizlerin içini rahat tutabilmeyi amaçlamaktadırlar. 

Taksim Korsan Taksi, sabit fiyatla hizmet vermesiyle beraber hiçbir yolcudan açılış ve bekleme ücreti almamaktadır. Yolcular, gideceği nokta her neresi olursa olsun daha yolculuğa başlamadan önce ne kadar ücret ödeyeceğini bilmektedirler. Fiyatlandırmalar ise kilometre başına yapılmaktadır. Kilometre ücretlerini, Taksim Korsan Taksi Durağına ulaşarak öğrenebilmektesiniz. 

Taksim Korsan Taksi için web sitelerinden oluşturulan telefon numaralarından ulaşabilmeniz mümkündür. Aynı şekilde web sitesindeki kısa yolları da kullanabilirsiniz. 

Taksim ve çevresi, İstanbul’un en yoğun bölgelerinden biridir. Bu bölgelerde yaya olarak dahi yolculuk yapmak oldukça streslidir. Trafik yoğun, meşakkatli ve yorucudur. Fakat Taksim Korsan Taksi, bu yoğun trafikte dahi rahat bir sürüş gerçekleştirebilmektedir. Kestirme yolları, ara yolları ve yoğun olmayan yolları bilen tecrübeli şoförleri nedeniyle ulaşmak istediğiniz yere en kısa yoldan, trafiğe takılmadan gidebilmenize imkân tanımaktadır. 

Taksim Korsan Taksi, çevre ilçelerde hizmet vermesinin yanı sıra bu noktalardan İstanbul’un her noktasına sürüş yapabilmektedir. Bunun yanında Alibeyköy ve Esenler Otogarı, Sabiha Gökçen Havaalanı ve Atatürk Havaalanına da yine sabit ücret dahilinde ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür.