blog

Şişli Korsan Taksi

Şişli Korsan Taksi, Şişli ve çevresi başta olmak üzere İstanbul’un bütün ilçelerinde aynı özenle ve aynı kalitede hizmet vermektedir. 7 / 24 hizmet sunan Şişli Korsan Taksi, gece – gündüz ayrı tarifeler uygulamadığı gibi ticari taksilere oranla da çok daha uygun bir taşımacılık gerçekleştirmektedir. Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçişlerde sizleri en kısa yoldan gidilecek olan yere ulaştırmayı hedeflerken, otoyol ve köprü ücretleri için ek ücret de talep etmemekte, size belirtilen yolculuk öncesi fiyat sabit olarak kalmaktadır.

Şişli Korsan Taksi, bünyesinde 100’den fazla araç bulundurmaktadır. Bu araçların her biri 2012 model ve üstü olup bütün muayeneleri rutin olarak gerçekleştirilmekte ve sizlerin güvenliği için bütün ince ayrıntılarına kadar dikkat edilmektedir. Bunun yanı ısıra bütün araçlar periyodik olarak dezenfekte edilmekte ve günlük olarak da temizlenerek sizlere hijyenik bir yolculuk deneyimi yaşatmak için elinden geleni yapmaktadır.

Şişli Korsan Taksi, yolcu memnuniyetini her zaman önemsemektedir. Bu nedenle yolcuların en rahat, en konforlu nasıl yolculuk yapabileceklerini düşünerek vizyon ve misyonlarını oluşturmaktadır. Sürücülerin her biri, İstanbul’un yoğun trafiğine hâkim oldukları gibi yine de her yolculukta navigasyon kullanarak en rahat yolu görüntüleyebilmenize ve bulunduğunuz konumu takip edebilmenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca navigasyonda görüntülenen kilometre bilgisi sayesinde de gittiğiniz yerin ücretinin ne kadar tutması gerektiğini hesaplama olanağınız da mevcuttur. Bu sayede size belirtilen ücretin, gittiğiniz mesafe ile uyuşup uyuşmadığını da kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Şişli Korsan Taksi, şehir içinde ulaşmanız gereken her noktaya kesintisiz hizmet sunmasıyla bilinmektedir. Bu nedenle dilediğiniz her an, gideceğiniz noktanın uzaklığı ne olursa olsun sizlere memnun kalacağınız bir yolculuk deneyimi yaşatacaktır. Ayrıca gerçekleştirdiği havalimanı ve otogar transferleri sayesinde il dışı yolculuklarınızda da herhangi bir aksama yaşamadan  rahatça ulaşım sağlayabilmenize imkân tanımaktadır. Uçak ve otobüs yolculuklarınızın tarihlerini durağa önceden belirttiğiniz takdirde size, o gün için bir araç rezerve edilecek ve böylece anlık aksiliklerin önüne geçilebilecektir.

Şişli Korsan Taksi, durakta sabit olarak beklemekten ziyade, bölgede çeşitli noktalarda yer almaktadır. Bu da sizlerin hangi adreste bulunuyor olursanız olun, en kısa sürede araçlarımıza ulaşabileceğinizi göstermektedir. Bir telefon ile en kısa sürede araçlarımızı çağırabilmeniz mümkündür.