blog

Şile Korsan Taksi

Şile Korsan Taksi, İstanbul’da en sık tercih edilen taksi durakları arasında yer almaktadır. Bunda, Şile’nin tatil beldesi olması ve çoğu ilçeye uzak olması etkili olsa da verilen hizmetin kalitesinin payı oldukça büyüktür.

Şile Korsan Taksi, özellikle pandemi döneminden sonra özel araçla seyahati daha çok tercih eden yolcuların 7/24 araç ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam etmektedir. Geniş araç kapasitesi sayesinde dilediğiniz kadar eşyanızı yanınızda taşımanıza imkân sağlamaktadır. Bunun yanı sıra İstanbul’un nüfus yoğunluğu göz önünde bulundurularak kurulmuş olan araç filosu, en yoğun günlerde dahi araçsız kalmanızın önüne geçmektedir.

Şile Korsan Taksi, yüksek hizmet kalitesine sahiptir. Araçlarının her biri yüksek modelli, geniş ve konforlu araçlardır. Bunun dışında özellikle pandemi kuralları göz önünde bulundurularak araçların her biri düzenli aralıklarla dezenfekte edilmekte ve her gün günlük olarak temizlikleri sağlanmaktadır. Evcil hayvanlarınıza da en az sizin kadar önem veren durağımızın, evcil hayvanlarınızla birlikte yolculuk yapabilmenize olanak sağlıyor olması, önemli bir ayrıcalık olarak karşınıza çıkmaktadır.

Şile Korsan Taksi, abonelik uygulaması sayesinde sizlere düzenli ve sürekli olarak taksi hizmeti de sağlayabilmektedir. Aboneliklerinizi gerçekleştirirken, düzenli olarak gerçekleşecek olan yolculukların günlerini, saatlerini belirtmeniz yeterli olacaktır. Abonelik oluşturulduğu takdirde her gün aynı saatte belirtilen adresten alınıp istenen yere ulaşımınız sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilecektir. Ayrıca abonelik ücretleri, daha avantajlı olduğundan ekonomik olarak da sizleri oldukça rahatlatacak bir uygulama olduğunu belirtmek gereklidir.

Şile Korsan Taksi, fiyatlandırmaları sabit olarak gerçekleştirmektedir. Bu sayede güzergahta gerçekleşebilecek herhangi bir sorunun sorumlusu olarak yolcular ek ücret ödememektedirler. Kapıda bekleme ücreti ve açılış ücreti alınmıyor olması da sizlere sunulan bir diğer ayrıcalıktır. Şile Korsan Taksi, Şile ya da diğer ilçelerden herhangi bir havalimanı ya da otogara da transferinizi sağlayabilmektedir. Bu transferlerinizin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için yapmanız gereken tek şey, yolculuğunuz hakkında durağı önceden bilgilendirerek araç rezervasyonu sağlamaktır.

Şile Korsan Taksi, sürücüleri konusunda da oldukça hassastır. İstanbul’un trafiğinde kriz yönetimini iyi yapabilen, iletişim gücü kuvvetli ve uzun yıllar araç kullanmış deneyimli sürücülerin eşliğinde yolculuk yapıyor olmanız, sizlerin güvenliği ve konforu için düşünülmüş, önemli ince ayrıntılardan bir diğeridir.