blog

Sancaktepe Korsan Taksi

istanbulun bir çok bülgesinde bulunan duraklarımızla degerli müşterilerimize en kısa sürelerde ulaşarak hızlı bir şekilde hizmet sunmaktayız. 

Diğer duraklara istinaden fiyatlarımız en uygun olacak şekilde ayarlanmaktadır. 

Korsan taksi ihtiyaçınız olduğun da 7 günün 24 saati bizimle web sitemizde bulunan irtibat numarlarımızdan iletişim kurabilirsiniz.

Sancaktepe Korsan taksi durağı olarak fiyatlarımız bulundugunuz yerle gideceğiniz yer arasındaki kilometre üzerinden hesaplanmaktadır. 

Ticari taksi gibi acılış ücreti veya yol uzatılarak fazla ücret alınma gibi durumlar asla söz konudu değidir gideceginiz yere gitmeden önce ödeyeceginiz fiyat kesinlikle bbellidir.

Sabiha Gökçen havaalanı ve Atatürk havaalanı transferlerimiz, şehir içi şehirler arası transferlerimizle nerede olursanız olun anında çözüm odaklı uygun fiyatlarla sancaktepe korsan taksi durağı her zaman hizmetinizdedir.

Araçlarımızın hemen hemen hepsi yüksek model, klimalı ve oldukça konforludur. sürücü personellerimizin hepsi güvenilir, saygılı, kibar ve anlayışlı kişilerden oluşmaktadır. Aksi bir durumda şikayetlerinizi Sancaktepe korsan taksi durağımızı irtibat numaralarımızdan arayarak bildirebilirsiniz.

Hem Ailenizi hem de en degerli varliğınız olan çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan gönül rahatlığı ile bizlere emanet edebilirsiniz.

Ece vip Sancaktepe Korsan Taksi olarak şirketimiz sürekli gelişiyor ve büyüyor, amacımız yüksek kalite hizmet sunarak siz değerli müşterilerimize yardım eden en iyi çözümü üretmektir.

Ece Vip Sancaktepe korsan taksi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.