blog

Pendik Korsan Taksi

Pendik Korsan Taksi, kişisel araca sahip olmayan ve toplu taşıma kullanmak istemeyen kişilerin bir yerden bir başka yere ulaşımını sağlamak için hizmet vermektedir. Araç kalitesinden sürücü kalitesine ve yol bilgisine kadar bütün ayrıntıları yolcuları için düşünen Pendik Korsan Taksi, her noktaya 7/24 ulaşım hizmeti vermesi nedeniyle en çok tercih edilen duraklar arasında yer almaktadır. Geniş araç filosu sayesinde hangi gün ve hangi saat olursa olsun araç bulma sıkıntısı yaşanmamakta ve istenilen her an, taksi temini sağlanmaktadır.

Pendik Korsan Taksi, yalnızca kendi bulunduğu ilçe sınırları içerisinde değil İstanbul’un bütün ilçelerinde kesintisiz ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Başlangıç ya da varış noktası neresi olursa olsun herhangi bir açılış ücreti ya da mesafe farkı talep edilmeksizin dilediğiniz her noktadan her noktaya ulaşımınız sağlanabilmektedir. Ayrıca, ücretlendirmeler de sabit kilometre üzerinden yapılmaktadır. Böylece aynı mesafeyi kat eden her yolcu aynı ücreti ödemekte, trafikten kaynaklı sorunlar yolcunun cebine ek masraf olarak yansımamaktadır.

Pendik Korsan Taksi, günlük ve düzenli olarak yetişmeniz gereken okul, iş ve benzeri kurumlara ya da kuruluşlara ulaşımlarınızı gerçekleştirebilmeniz noktasında sizlere en üstün hizmeti sağlamaktadır. Gideceğiniz yere yalnızca o an değil, önceden de araç tahsisi sağlayabilmeniz mümkündür. Önceden planlanan iş toplantısı, otobüs ve uçak seferi, sınav gibi önemli zamanlar için önceden durağı bilgilendirdiğiniz takdirde durak tarafından sizler için o gün ve saate araç rezervasyonu sağlanacaktır. Bu sistem ile gidecek olduğunuz yere geç kalma ya da anlık olarak araç bulamama gibi aksiliklerin önüne geçilmesi planlanmaktadır.

Pendik Korsan Taksi, yolcuların ulaşmak istediği noktaya ulaşma serüvenlerinde hiçbir problem yaşamadan, en rahat ve en güvenli şekilde ulaşmaları için çabalamaktadırlar. Bu kapsamda araçların güvenliği üst düzeyde sağlayabilmeleri için düzenli olarak muayeneleri yapılmakta ve günlük hijyenlerinin sağlanabilmesi için gün sonunda dezenfekte edilmektedirler. Bununla birlikte bütün sürücülerin ehliyetlerinin geçerli olmasına dikkat edilmekte, trafikte olan tecrübeleri ve insanlarla olan iletişimlerinin güçleri de göz önünde bulundurulmaktadır.

Pendik Korsan Taksi, aynı zamanda havaalanı ve otogar transfer hizmetiyle de sizlere yalnızca bir telefon hattı kadar uzaktır.