blog

Maltepe Korsan Taksi

Maltepe Korsan Taksi, Maltepe ve çevresinde yolculara 7/24 taksi hizmeti sağlamaktadır. Başlangıç noktasından bütün ilçelere hizmet sağlayan taksi durağımız sabit ve uygun fiyatları ile yolcuların en çok tercih ettiği duraklar arasında yer almaktadır.

Maltepe Korsan Taksi, fiyatlandırmasını kilometre başına 2,50 TL olarak belirlemiştir. Bu sayede başlangıç noktasından varış noktasına olan mesafe üzerinden sizler de ne kadar ücret ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz. Şeffaf ücret uygulaması sayesinde, Maltepe Korsan taksi her yönden güvenilirliğini gözler önüne sermektedir.

Maltepe Korsan Taksinin bütün sürücüleri trafikte deneyimli ve İstanbul’un bütün yol alternatiflerine aşina olan sürücülerdir. Bu nedenle ulaşmak istediğiniz noktaya sizleri en kısa yoldan ulaştırırken herhangi bir sorunla karşılaşmadan sizleri güvenli bir şekilde dilediğiniz noktaya ulaştırabilmektedirler. Bunların yanı sıra bütün sürücülerin iletişim becerileri oldukça kuvvetli ve güler yüzlüdürler. Bu da yolcuların herhangi bir aksilik yaşamamaları ve keyifli bir yolculuk geçirebilmeleri için önem arz etmektedir.

Maltepe Korsan Taksi, havalimanı ve otogar transferi konusunda da yolcularına kolaylık sağlamaktadırlar. Önceden planlanmış olan uçak ve otobüs yolculuklarınız hakkında durak sorumlusunu bilgilendirdiğiniz takdirde o gün ve saat için size özel araç tahsis edilmekte olup anlık yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçilmekte ve yolculuklarınızın daha rahat gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Hangi otogar ya da hangi havalimanı olduğu fark etmeksizin sabit fiyat üzerinden gerçekleştirilen bu transferlerde sizlere özel geniş bagaj kapasiteli araçlar yollanmakta ve bagaj sorunu yaşamanızın da önüne geçilmektedir.

Maltepe Korsan Taksi, araçlarının hepsini son model olarak özellikle tercih etmektedir. Bu sayede araçların arızalanma ihtimali en aza indirilmektedir. Araçların her birinin muayene günü aksatılmadan yapılmakta ve bunun yanı sıra günlük olarak temizlikleri de sağlanmaktadır. Hem konforlu hem de sağlıklı bir yolculuk geçirebilmeniz için bütün önemler alınmaktadır.

Maltepe Korsan Taksi, bütün bunlara ek olarak sürücülerine de önem vermektedir. Bütün sürücülerin yolculuğa çıkması için belgeleri tamdır. Ayrıca sürücülerin yakın zamanda herhangi bir trafik ihlali yapmamış olmasına, kaza yapma oranlarına da dikkat edilmekte ve iletişim becerilerinin güçlü olmasına da ayrıca önem verilmektedir.