blog

Küçükçekmece Korsan Taksi

Küçükçekmece Korsan Taksi, her şeyden önce sizlerin ekonomisini, konforunu ve güvenliğini düşünerek hareket etmektedir. İstanbul’un trafiğinde toplu taşıma kullanmak istemeyen ya da gitmek istediği yere tek bir araçla ulaşmak isteyen yolcuların, geç kalma korkusu yaşamadan en kısa sürede ulaşmak istediği yere ulaştırılması ilk ve en önemli hedefidir.

Küçükçekmece Korsan Taksi, her yolcu için aynı mesafeye aynı ücret tarifesini uygulamaktadır. Bu nedenle günün her saatinde trafik yoğunluğuna bağlı kalmaksızın aynı fiyattan hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Gideceğiniz yere, başlangıç noktasından olan kilometre ile 2.5 tl çarpılarak ödemeniz gereken ücret ortaya çıkarılabilmektedir. Bu bilginin müşteriye şeffaf olarak verilebilmesi, ayrıca fiyat konusunda da Küçükçekmece Korsan Taksinin güvenilirliğini artırmaktadır.

Küçükçekmece Korsan Taksi, aynı zamanda sizinle yolculuk yapmasını istediğiniz evcil hayvanlarınıza da en az sizin kadar değer vermektedir. Bu nedenle evcil hayvanlarınızı araçlarımıza alırken hiç tereddüt etmenize gerek kalmamaktadır.  Eğer taksi talep ederken evcil hayvanınız ile yolculuk yapacağınız bilgisiniz verirseniz bu yolculuğa uygun özel araçlarımızla da hizmet alabilmeniz mümkündür.

Küçükçekmece Korsan Taksi, otogara, havaalanına ve tren garına ulaşımlarınız için de hizmet sunmaktadır. Yolculuğu gerçekleştireceğiniz saati ve konumu belirttiğiniz takdirde önceden bu yolculuklarınız için araç rezervasyonu oluşturabilmektesiniz. Bu da o anlık gelişebilecek aksiliklerin önüne geçmekte ve sizin stresten uzak, rahat bir yolculuk yapmanıza olanak sağlamaktadır. 7/24 açık olan telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz.

Küçükçekmece Korsan Taksi, sürücülerine de yolculara daha kaliteli hizmet verebilmek için düzenli aralıklarda iletişim becerisi, beden dili ve trafikte stres yönetimi gibi eğitimler vererek sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çabalamaktadırlar. Her bir sürücünün gerekli bütün belgeleri tamdır, bunun yanı sıra oldukça tecrübeli olan sürücüler, İstanbul’un yoğun trafiğine rağmen her yolu bilerek sizleri en kısa yoldan, ulaşmak istediğiniz noktaya ulaştırabilmektedirler.

Küçükçekmece Korsan Taksi, yolculuklarınızda yanınızda taşımak istediğiniz her türlü bagajınızı kolaylıkla taşıyabileceğiniz geniş bagaj hacimli araçlarıyla sizlere 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Sabit ücretle dilediğiniz her noktaya ulaşım sağlayabileceğiniz Küçükçekmece Korsan Taksi, hangi ilçede olursanız olun size yalnızca bir telefon kadar uzaktadır.