blog

Kadıköy Korsan Taksi

Kadıköy Korsan Taksi, İstanbul’un her ilçesinde taksi ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilmektedir. Toplu taşımanın İstanbul trafiğindeki eziyetine katlanmak istemeyen ya da ticari taksi bulmakta zorluk yaşayıp bir de trafik yüzünden ek ücret ödemekten şikayetçi olanlar için Kadıköy Korsan Taksi, mükemmel bir fırsattır.

Kadıköy Korsan Taksi, yolcularına her anlamda güvenli bit yolculuk deneyimi yaşatmaktadır. Sürücülerin her biri trafik konusunda oldukça deneyimli ve sabırlıdırlar. Bu nedenle nazik ve tecrübeli tavırları, sizlerin güvenliği açısından oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra İstanbul’u karış karış bilen sürücüler sayesinde ulaşmak istediğiniz yere en kısa yoldan, güvenle ulaşabilmenizi sağlamaktadırlar.

Kadıköy Korsan Taksi, birçok avantajlı uygulaması nedeniyle en çok tercih edilen taksiler arasında yer almaktadır. Her şeyden önce Kadıköy Korsan Taksi, yolcularına en uygun fiyatla İstanbul’un her bölgesine ulaşmalarını sağlamaktadırlar. Ayrıca gece gündüz ayrı tarife uygulamasına son veren Kadıköy Korsan Taksi, 7/24 sabit fiyatla dilediğiniz yere ulaşmanıza olanak tanımaktadır.

Araçların her biri yüksek kalitede ve rahatlıktadır. Araç filoları oluşturulurken yolcuların güvenliği ve konforu dikkate alınmıştır. Araçların her birinde sıcak ve soğuk klimalar mevcuttur. Olası herhangi bir aksiliğe karşı kaza koruma sistemi bulunan araçların her birinin muayeneleri ve bakımları da düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Yolcuların yanlarında taşımak istedikleri eşyaları için de özellikle geniş hacimli bagajı olan araçlar tercih edilmektedir.

Kadıköy Korsan Taksi, sizler kadar evcil hayvanlarınıza da önem vermektedir. Bu nedenle hiç tereddüt etmeden, evcil hayvanlarınızla araçlarımızda rahatça yolculuk yapabilirsiniz. Araçlarımızın her biri düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve temizliği sağlanmaktadır. Bu nedenle hijyen konusunda oluşan bütün tereddütleri de ortadan kaldırmaktadır.

Kadıköy Korsan Taksi, anlık taksi ihtiyaçlarınızın yanı sıra randevulu sistemi sayesinde sonrası için planlanan yolculuklarınızda da sizlere hizmet vermektedir. Gitmek istediğiniz ileri tarihli adresi ve saati önceden belirtmeniz durumunda Kadıköy Korsan Taksi, size özel araç rezervasyonu gerçekleştirebilmektedir. Bu sayede, gideceğiniz nokta her neresi olursa olsun, araç bulamama ve geç kalma gibi durumları ortadan kaldırmaktadır. Ayrıca Kadıköy Korsan Taksi, kapıda bekleme ücreti ve açılış ücreti de talep etmemektedir.