blog

Güngören Korsan Taksi

Güngören Korsan Taksi, Güngören ve çevresinde yer alan Zeytinburnu, Esenler, Bakırköy ve Bahçelievler başta olmak üzere bölgenin bütün taksi ihtiyacını karşılamaktadır. Bu noktalardan İstanbul’un hangi noktasına olursa olsun güvenle ve en hızlı şekilde ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür. 

Güngören Korsan Taksi, saat ve gün fark etmeksizin 7/24 hizmet vermektedir. Bunun yanında şoförler de tecrübeli, işini bile, insanlarla iletişimi güçlü olan kişilerden özenle seçilmektedir. Bu nedenle güvenli ve içiniz rahat bir şekilde yolculuk sağlayabilmeniz sağlanmaktadır. Araçlar da yolculuğun önemli parçalarından biridir. Bunun farkında olan Güngören Korsan Taksi, araçlarının hepsini yüksek modelde ve yakın zamanlı üretimler şeklinde tercih etmektedir. Bu da sizin yolda kalma, hasar görme vb. durumları yaşamanızın önüne geçmektedir. 

Güngören Korsan Taksi, sabit ücretle hizmet vermektedir. Gideceğiniz yerin ücreti önceden bellidir. Bu nedenle yolda yaşanan herhangi bir aksilik yüzünden sizin fazladan ücret ödemeniz gibi bir durum söz konusu olamaz. Ayrıca Güngören Korsan Taksi, ticari taksilerde uygulanan açılış ücreti uygulamasını da yapmamaktadır. Bekleme ücreti de söz konusu değildir. 

Güngören Korsan Taksi, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Atatürk Havalimanı, Esenler Otogar ve Alibeyköy Otogara transfer sağlamaktadır. Otogar ve havalimanı yolculuklarınız için önceden randevu almanız, sizin için daha sağlıklı olacaktır. 

Güngören Korsan Taksinin bütün sürücüleri tecrübeli, trafik kurallarına hâkim ve yollar konusunda bilgilidir. Bu nedenle şoförlere güveniniz konusunda şüphe etmemelisiniz. Bunun yanı sıra şoförlerimiz, bagaja yüklenecek olan eşyalarınızı da kendisi yüklemektedir. 

Güngören Korsan Taksinin bütün araçları son derece konforlu araçlardan oluşmaktadır. Bu da yolcuların olabildiğince rahat bir seyahat gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktadır. Bunun yanı sıra düzenli yolculuk imkânı da sağlanmaktadır. Her gün düzenli olarak bir yerden bir yere, sabit saatlerde gidiş ve dönüş sağlamak isteyen yolcuların önceden belirlenen gün ve saatleri rezerve ettirmesi gerekmektedir. Rezervasyon oluşturulduğu takdirde özel hizmetteki araçlarımız size bu hizmeti sağlayabilmektedirler.

Güngören Korsan Taksi, web sitesi üzerinden iletişim sağlanabilecek bir duraktır. Dilerseniz Whatsapp hattı üzerinden, dilerseniz e-mail adresi yoluyla iletişim sağlayabilir ya da direkt olarak cep numarasıyla arayarak iletişim sağlayabilirsiniz.