blog

Fatih Korsan Taksi

Fatih Korsan Taksi, Fatih ve çevre ilçeler başta olmak üzere İstanbul’un bütün ilçelerine taksi hizmeti sunmaktadır. 7 /24 hizmet sağlayan araçlarımız sayesinde günün her saatinde dilediğiniz yerden dilediğiniz noktaya ulaşabilmenizi mümkün kılar.

Fatih Korsan Taksi, sabit fiyat uygulaması sayesinde her yolcuya eşit mesafede eşit ücret tarifesiyle çalışmaktadır. Gitmek istediğiniz noktadan başlangıç noktasının ücreti, kilometre üzerinden hesaplanmaktadır. Bu da henüz yolculuğa başlamadan tarafınıza bildirilen sabit bir ücrettir. Bu nedenle gideceğiniz noktaya kadar geçen süreçte yaşanan trafik yoğunluğu gibi durumlarda ek ücret eklenmesi durumu söz konusu olamaz.

Fatih Korsan Taksi, ekonomik olduğu kadar konforludur. Araçların hepsi 2012 model ve üzeridir. Bu da, araçtan kaynaklı sıkıntıların yaşanmasının önüne geçmektedir. Bunun yanı sıra araç muayeneleri de düzenli olarak yapılmakta ve gerekli tedbirler alınarak yola çıkarılmaktadır. Aynı zamanda araçların her biri periyodik olarak dezenfekte edilmekte olup gün aşırı temizlikleri de sağlanmaktadır. Konforlu ve hijyenik bir yolculuğa önem verilerek yolcuların güvenle taşınması sağlanmaktadır.

Fatih Korsan Taksi, sürücülerinin yolcular ile olan iletişimine de son derece önem vermektedir. Sürücülerin her biri, İstanbul trafiğine oldukça hakim aynı zamanda da güler yüzlü ve iletişim gücü kuvvetli kişilerden oluşmaktadır. Daima anlayışlı ve güler yüzlü olan sürücülerin, yolcular ile olan olumlu iletişimleri daima ön planda olmaktadır. Bu nedenle de Fatih Korsan Taksi, hem samimi hem de işinde uzman tavrıyla ön plana çıkmaktadır.

Fatih Korsan Taksi, aradığınız her an 100 araç kapasitesi sayesinde sizlere en hızlı şekilde ulaşım sağlamaktadır. Araç eksikliği gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Bunun yanı sıra sonrası için planlanan yolculuklarınız için randevu sistemi de oluşturmaktadır. İleri tarihli bir yolculuğunuz için araç tahsis etmek istiyorsanız, Fatih Korsan Taksi’yi arayarak belirtilen gün ve saatlerde araç talebinde bulunabilirsiniz.

Fatih Korsan Taksi, sizlerden köprü ve otoyol ücreti gibi ek ücretleri de talep etmemektedir. Bütün bu ücretler, size başta belirtilen fiyata dahil edilmektedir. Gelinen adreste bekleme süresi ilk 15 dakika için ücretsizdir. Sonraki süreler için Fatih Korsan Taksi bilgilendirilmelidir. Bilgilendirilme yapılmadığı takdirde ek bekleme ücreti alınabilmektedir.