blog

Eyüp Korsan Taksi

Eyüp Korsan Taksi, İstanbul’un en kalabalık noktalarından biri olan Eyüp’te dahi araç eksikliği yaşamaksızın kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Toplu taşımaları hijyenik olmaması ve fazla kalabalık olması nedeniyle kullanmak istemeyen kişiler, taksilere yönelmektedir. Fakat ticari taksiler de oldukça pahalıdırlar. Bu nedenle Eyüp Korsan Taksi, bölgede devreye girmektedir. Çünkü Eyüp Korsan Taksi hem hijyenik bir ortamda hem de oldukça ekonomik bir şekilde yolcularını taşımaktadır.

Eyüp Korsan Taksi, yalnızca kendi bölgesinde değil İstanbul’un her semtinde hizmet vermektedir. Bunun dışında İstanbul’un herhangi bir noktasından Türkiye’nin herhangi bir noktasına da yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Bu nedenle en sık tercih edilen taksi durakları arasında yerini almaktadır.

Eyüp Korsan Taksi, sabit tarifeler üzerinden hizmet vermektedir. Bu nedenle yolcular, gidecekleri yerin tutarını yolculuğa başlamadan önce bilirler. Bu ücretlendirmeler kilometre hesabı yapılarak belirlenir. Şeffaf fiyat belirleme politikası nedeniyle yolcu ile durak arasında güvensizlik problemi yaşanmamaktadır. Ayrıca yolcunun kapısının önünde bekleme ücreti alınmamakta ve herhangi bir açılış ücreti de istenmemektedir.

Eyüp Korsan Taksi, 7/24 hizmet vermektedir. Bütün telefon numaralarına ve web sitesi adreslerine günün her saatinde ulaşabilmeniz mümkündür. Geniş araç filosu sayesinde en kalabalık ve yoğun günlerde bile araçsız kalma olasılığınız olmamaktadır. Bunun yanı sıra güvenilirliği artırmak için yeni ve geniş, konforlu araçlar tercih edilmekte ve tecrübeli şoförler ile hizmet verilmektedir. Yolculuğun konforu her şeyden önemlidir.

Eyüp Korsan Taksi, sizin kadar evcil hayvanlarınıza da önem göstermektedir. Bu nedenle yolculuğunuz sırasında yanınızda evcil hayvan bulundurmanız herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Aksine, hayvanlarınızın da rahat etmesi durağımız için oldukça önemlidir. Köprü ve otoyol ücretleri de sizlere ek ücret olarak yansıtılmaz. Bu gibi ücretlendirmelerin hepsi, size belirtilen fiyatlandırmalara dahil edilmektedir.

Eyüp Korsan Taksi, araçların temizliğine de ekstra özen göstermektedir. Araçlar her gün düzenli olarak steril edilmekte ve gün içerisinde gerekli oldukça temizlenmektedir. Sizlere olabildiğince havadar, ferah ve konforlu bir araç sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra araçlarımızın her birinde sıcak ve soğuk klimalar bulunmaktadır. Her anlamda kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için çeşitli çalışmalar yapılmaktadır.