blog

Esenler Korsan Taksi

Esenler Korsan Taksi, başta Esenler ve çevresi olmak üzere İstanbul’un bütün semtlerine ayırt etmeden hizmet etmektedir. Ulaşmak istediğiniz yer ya da başlangıç noktanız her neresi olursa olsun yer ayırt edilmez. Bu, Esenler Korsan Taksinin yolcularına sağladığı en avantajlı durumlardan bir tanesidir. 
Esenler Korsan Taksi, sabit fiyat politikası uygulamaktadır.

Bu uygulamayı yaparken her şeyden önce yolcularının ekonomik durumunu göz önüne almaktadır. Alım gücünün düştüğünün farkında olan bir durak olarak herkesin seyahat etme özgürlüğü olduğunu belirtmekte ve fiyatlarını ona göre belirlemektedir. 

Esenler Korsan Taksi, özel günler, bayramlar, tatiller dahil 7/24 hizmet vermektedir. Yoğunluk ne kadar fazla olursa olsun araç tahsis edebilme özelliğine sahiptir. Acil işleriniz için önceden araç randevusu almanız, bir aksilik yaşamanızın önüne geçeceği için daha sağlıklı olacaktır. Mobil uygulama üzerinden taksi çağırma hizmetini aktifleştiren Esenler Korsan Taksiyi, evden çıkmadan 20  dakika öncesinden çağırmanız yeterli olacaktır. 

Esenler Korsan Taksi, bünyesinde yüksek modelli araçları barındırmaktadır. Bununla size konforlu ve sağlıklı, aynı zamanda da güvenli bir yolculuk deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır. Araç şoförlerinin hepsi İstanbul’un her noktasına hakimdir. Bu nedenle ulaşacağınız yer neresi olursa olsun, kaybolmadan, vakit harcamadan ve en kısa yol üzerinden sizi ulaşacağınız noktaya götürür. 

Mobil uygulamanın yanı sıra Esenler Korsan Taksiye telefon numaraları üzerinden ulaşabilmeniz de mümkündür. Bu telefon numaraları sabit ve cep numaraları olup 7/24 aktif olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle ne zaman ihtiyacınız olursa olsun Esenler Korsan Taksi, dilediğiniz adrese gelip sizi alabilir ve dilediğiniz adrese ulaşımınızı sağlayabilir. Ayrıca web sitesi üzerinden bağlantılı olan WhatsApp iletişim yoluyla ya da tek tıkla arama seçeneğiyle de ulaşabilmeniz mümkündür. 

Esenler Korsan Taksi, kilometre başına hizmet vermektedir. Bu nedenle kilometre başına olan ücreti öğrenmek için belirtilen yollarla bize ulaşarak bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz yere ne kadar ücret ödeyeceğinizi öğrenebilirsiniz.  Esenler Korsan Taksi, sizin için geniş bagaja sahip araçları da tercih etmektedir. Bu nedenle yanınızda taşımanız gereken eşyaları, valizlerinizi ve benzeri her türlü eşyalarınızı sizinle beraber kolayca taşıyabilmeleri mümkündür.