blog

Çengelköy Korsan Taksi

Çengelköy Korsan Taksi, Çengelköy ve çevresinde hizmet vermektedir. Toplu taşıma kullanmak istemeyen ya da çeşitli nedenlerle özel araç temin etmek isteyen kişilere korsan taksi hizmeti sağlamaktadır. Korsan taksi, ticari taksilere oranla çok daha uyguna ve çok daha adil bir şekilde ücretlendirme yapmaktadır. Bu nedenle daha fazla tercih edilmektedir. Sabit fiyat tarifesi ve özel araç hizmeti sayesinde yolcularına güvenli ve konforlu bir yolculuk sağlar.

Çengelköy Korsan Taksi, yolcuların güvenliğini, konforunu ve hijyenini önemsemektedir. Bu nedenle araçların her biri günlük olarak temizlenmekte ve düzenli aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Araçların hepsi yüksek modelli araçlar olup genel muayeneleri zamanında ve tam olarak yapılmaktadır. Bunun yanı sıra araçların geniş bagaj hacmine sahip olmasına özen gösterilmekte ve araçların her birinde sıcak ve soğuk klimalar bulunmaktadır.

Çengelköy Korsan Taksi, her alanda olduğu kadar ekonomik olarak da yolcularını düşünmektedir. Araçların hiçbiri, yolda taksimetre açmaz. Fiyatlandırmalar kilometreye göre yapılmaktadır ve sabit ücretlidir. Böylece trafik yoğunluğunun olması, iş çıkışı saatine denk gelinmesi, yılda kaza olması vb. durumlarda yolcu ekonomik olarak etkilenmez. Yolcular, ödeyecekleri ücreti henüz yolculuğa başlamadan bilmektedir. Ayrıca yol ve köprü ücretleri de ekstradan alınmaz. Sizlere verilen fiyatlandırmanın içine dahil edilmektedir.

Çengelköy Korsan Taksi, şoförlerinin güler yüzlü, nazik ve anlayışlı insanlar olmasına da dikkat etmektedir. Bunun yanı sıra her birinin sürücü belgeleri tam olmakla birlikte araç kullanımı konusunda oldukça tecrübeli kişilerle hizmet verilerek sizlerin güvenliği sağlanmaktadır.

Çengelköy Korsan Taksi, sizlere yalnızca bir telefon kadar uzaktadır. Çengelköy ve çevre ilçelerde ağırlıklı olarak hizmet veren durağımız, sizleri dilediğiniz her noktadan alıp dilediğiniz her noktaya götürebilmektedir. Bunun yanı sıra, sonrası için planlanan yolculuklarınız için araç rezervasyonu olanağı da tanımaktadır. Böylece yolculuklarınızda aksamalar ve gecikmelerin önüne geçilmektedir. Durağımız, havaalanı ve otogar gibi toplu ulaşım alanlarına da entegrasyon sağlamaktadır.

Çengelköy Korsan Taksi, günlük ve anlık taksi ihtiyacınızın yanı sıra, günlük araç rezervasyonu konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. Herhangi bir lokasyondan dilediğiniz saatten bir başka saate dek ya da gün boyu siz nereye giderseniz yalnızca sizin yolculuğunuz için hizmet veren araç ve şoförlerimiz bulunmaktadır. Günlük araç rezervasyonu için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilmeniz mümkündür.