blog

Çekmeköy Korsan Taksi

Çekmeköy Korsan Taksi, 7/24 herhangi bir saat sınırı olmaksızın hizmet vermektedir. Bu da her an her ihtiyaçta sizlerin yanında olabileceği anlamına gelmektedir. Bu nedenle Çekmeköy Korsan Taksi, ticari taksilere göre daha kullanışlıdır. Çünkü günün hangi saati olursa olsun, geniş araç filosu sayesinde sizleri asla araç sorunu ile karşı karşıya bırakmamaktadır.

Çekmeköy Korsan Taksi, en çok da otel transferi, havaalanı transferi, özel şoför hizmeti ve şehir transferi özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Şehir değiştirmek istediğinizde durağımızı arayarak başlangıç ve varış noktasını, yolculuğun gerçekleşeceği tarihi belirtmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında dilediğiniz şehre ulaşımınız sağlanacaktır. Araçlarımızın sizi istediğiniz otele istenen zamanda ulaştırabilmesi dışında bir de uygun ve yakın oteller konusunda size yardımcı olabilme özelliği de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra havaalanına gitmek istediğinizde uçak saatinizi önceden durağa belirtmeniz durumunda, hiçbir aksaklık yaşamadan hangi havaalanı olursa olsun ulaşımınız sağlanmaktadır.

Günlük olarak özel şoför ihtiyacınız olduğunda da Çekmeköy Korsan Taksi, sizlere bu konuda yardımcı olabilmektedir. Önceden araç ve sürücü rezervasyonu yaptırmanız, o gün aksaklık yaşanmaması açısından daha sağlıklı olacaktır. Sonrasında gün boyunca size eşlik edecek olan sürücülerimiz ve araçlarımız dilediğiniz noktadan sizi almaya gelecek ve dilediğiniz noktalara ulaşımınızı gün boyu sağlayacaktır.

Çekmeköy Korsan Taksi, 24 saat hizmet vermekte ve sizlere gece ek bir tarife uygulamamaktadır. Bunun yanı sıra ticari taksilere oranla sizleri daha uygun bir fiyatla dilediğiniz yere ulaştırmayı hedeflemektedir. Şoförlerin her biri oldukça deneyimlilerdir. Bu nedenle yolculuklarınızda araçlara ve şoförlere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Araç içi kamera sistemi olması da sizleri rahatlatacak diğer unsurlardan bir tanesidir. Araçlarımızda unutulan eşyalarınızın kaybolma ihtimali ise yoktur. Unutulan her eşya, durakta özel bir bölgeye konulur. Fark edip bizi aramanız durumunda her ne olursa olsun eşyalarınıza güvenle ulaşabilmeniz sağlanmaktadır.

Çekmeköy Korsan Taksi, telefon ile arayarak ulaşılabilmesinin dışında WhatsApp Numarası üzerinden de hizmet sağlamaktadır. Günün her saati WhatsApp uygulaması üzerinden taksiler hakkında bilgi alabilmeniz ve rezervasyon işlemi sağlamanız mümkündür. Bunun dışında sabit hatlar ve cep numaraları da 7/24 hizmetinizdedir.