blog

Çatalca Korsan Taksi

Çatalca Korsan Taksi, Çatalca başta olmak üzere çevredeki ve hatta Anadolu yakasındaki bütün ilçelerin ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet vermektedir. Çatalca Korsan Taksi, en çok da yolcuların konforunu, cebini ve yolculuğun süresini düşünmektedir. Bu nedenle bütün hizmetlerini bu ilkelere uygun olarak yürütmeye özen göstermektedir.

Çatalca Korsan Taksi, gidilen mesafenin uzunluğunu ya da kısalığını sorun etmemektedir. En kısa mesafeye de en uzak mesafeye de aynı özenle hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra ücretlendirmelerde de ekstra bir ayrıcalık söz konusu değildir. Her mesafenin ücretlendirmeleri önceden belirlenmiştir. Bu da her yolcunun aynı mesafeye aynı miktarda ücret ödeyeceği anlamına gelmektedir. Dolayısıyla günlük ya da anlık oluşan trafik yoğunluğu, yolda kaza bulunması ya da olumsuz hava koşulları gibi durumlar, yolcunun sorumluluğunda değildir. Her ne olursa olsun yolcu, başta belirtilen ücreti ödemekle yükümlüdür.

Çatalca Korsan Taksi, araçlarında hijyene de güvenliğe de önem vermektedir. Bu nedenle her araç günlük olarak temizlenmektedir. Bunun yanı sıra, özellikle de covid-19 salgınının da ortaya çıkmasıyla birlikte düzenli olarak araçlar dezenfekte de edilmektedir. Her aracın muayene günlerinin takibi yapılmaktadır. Bu da yolcuların, yolculuk sırasında araçtan kaynaklanan sorunlara şahit olmaması ve sorunsuz bir yolculuk geçirebilmesi açısından önem taşımaktadır.

Bunun yanı sıra Çatalca Korsan Taksi, sürücülerini de özenle seçmektedir. Bütün sürücülerin ehliyetleri ve diğer gerekli belgeleri daima yanındadır. Ayrıca yolcunun gideceği yere en kısa sürede ulaşması için İstanbul'un her yerini karış karış bilen sürücüler tercih edilmektedir. Sürücülerin uzun yıllar sonucu elde ettiği tecrübe, yolcuların memnuniyeti için oldukça önemlidir.

Çatalca Korsan Taksi, araçlarına da fazlasıyla önem vermektedir. Bütün araçlar yüksek modellerden oluşmaktadır. Her birinde klima ve ısıtıcı mevcuttur. Yolcunun anlık ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan şarj girişi vb. küçük ama önemli detayları da içerisinde barındırmaktadır. Rahat dizayn edilen koltukları sayesinde uzun süren yolculuklarda bile yolcular rahat edebilmektedirler. Bunun yanı sıra özellikle havaalanı, otogar gibi yerlere ulaşmak isteyen yolcular için bagajları geniş araçlar tercih edilmektedir. Çünkü bagaj genişliği ne kadar büyük olursa, yolcunun eşyalarını taşıyabilme kapasitesi de o kadar genişleyecektir.