blog

Büyükçekmece Korsan Taksi

Büyükçekmece Korsan Taksi, Büyükçekmece başta olmak üzere bütün semtlere hizmet vermektedir. Bu hizmeti tatil günleri dahil 7/24 devam ettiren durak, gece tarifesi ve gündüz tarifesi olarak da bir ayrım yapmamaktadır. 

Büyükçekmece Korsan Taksinin araçlarının hepsi konforlu, geniş, ferah ve hijyeniktir. Bunun yanı sıra sıcak ve soğuk hava özelliği taşıyan kliması ile her mevsim rahat bir yolculuğun tadını doyasıya çıkarmanızı sağlamaktadır. Ayrıca araçların hepsinin de bagaj hacmi oldukça geniştir. 

Büyükçekmece Korsan Taksi, konforlu bir yolculuk kadar güvenli bir yolculuğun da önemli olduğunu vurgulamaktadır. Bu amaçla nezih ve biraz da yoğun olan bu ilçenin trafiğinde oldukça dikkatli araç kullanan sürücüler, bakımlı araçlarıyla sizlere güven vermektedirler. Sürücülerin hepsi yıllardır bu işi yapan tecrübeli kişilerdir. Bunun yanı sıra İstanbul’un bütün güzergahları hakkında bilgi sahibidirler. Bu nedenle gitmek istediğiniz yer neresi olursa olsun, sizi o noktaya kolayca ulaştırabilirler. 

Araçlarda ise müşteriye özel ekstra lüks araç ayrımı bulunmamaktadır. Bütün müşterilere eşit kalitede araçlarla hizmet verilmektedir. Her biri son derece konforlu, rahat ve kalitelidir. Araçların hepsinin bakımları belirli periyotlarla gerçekleştirilmektedir. Bu da sağlıklı bir yolculuğun güvencesini sizlere vermektedir. 

Büyükçekmece Korsan Taksi, mesafe bazlı fiyat listesini de sabit tutmaktadır. Belirlenen güzergahın kilometresine göre hesaplama yapan taksi durağının bütün araçları, ticari taksilere oranla oldukça uyguna taşıma hizmeti vermektedir. Bu nedenle çevre ilçelerden de oldukça rağbet görmektedir. Ayrıca yolcular, gidecekleri yere henüz yolculuk başlamadan ücretin ne kadar tutacağını durağı arayarak öğrenebilmektedirler. Bu da müşterinin maddi durumunu baz alarak yolculuğunu rahatça gerçekleştirmesine olanak tanımaktadır. 

Bütün bunların yanı sıra herhangi bir bekleme ücreti talep edilmemektedir ve açılış ücreti gibi bir tarife söz konusu olmamaktadır. Dolayısıyla Büyükçekmece Korsan Taksiyi istediğiniz uzaklıktaki mesafeden dilediğiniz gibi çağırabilir ve evden de alelacele çıkmak zorunda kalmazsınız. Bu da Büyükçekmece Korsan Taksiyi tercih etmeniz için bir diğer sebep olarak karşınıza çıkmaktadır. 

Büyükçekmece Korsan Taksinin belirlemiş olduğu belirli bir bagaj miktarı ya da ağırlığı da bulunmamaktadır. Bu nedenle yanınızda dilediğiniz kadar eşyayı hiç tereddüt etmeden taşımanıza olanak tanır.