blog

Beyoğlu Korsan Taksi

Beyoğlu Korsan Taksi, yolcuların öncelikli olarak güvenliğini ve sonrasında da cebini düşünmektedir. Ticari taksilere oranla çok daha uygun fiyatlarla istenilen mesafeye ulaşım sağlaması, ön plana çıkmasına ve çok fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. 

Beyoğlu Korsan Taksiden araç talep etmeniz için yapmanız gereken tek şey, telefon numaraları üzerinden ulaşım sağlamaktır. Sonrasında aracınız en hızlı şekilde dilediğiniz noktaya ulaşıp sizi dilediğiniz yere ulaştırmak için hazır olacaktır. 7/24 hizmet veren Beyoğlu Korsan Taksi, yalnızca Beyoğlu ve çevresinde değil İstanbul’un her yerinde araç temin etmenize imkân sağlamaktadır. 

Beyoğlu Korsan Taksi, gidilecek olan mesafe için önceden bir fiyat listesi belirlemiştir. Bu nedenle yolcular henüz yolculuğa başlamadan ne kadar ücret ödeyeceklerini bilirler. Bu durum yolculara güven vermekte ve hesaplamalarını yapmakta da kolaylık sağlamaktadır. 

Beyoğlu Korsan Taksi, araçlarının rahatlığının yanı sıra hijyenine de önem vermektedir. Bu nedenle araçlar günlük olarak temizlenmekte ve düzenli aralıklarla da dezenfekte edilmektedir. Araçların geniş bagaj hacmine sahip olmasına da özellikle dikkat edilmektedir. Yolcunun sağlığı, her şeyden önemlidir politikası ile hizmet vermekte olan bu korsan taksi durağı, sizlere yüksek kalitede hizmet verebilmek adına birçok çalışmada bulunmaktadır. Araçlarının hepsi yeni araçlardan oluşmaktadır. Bu araçların muayeneleri de düzenli olarak yapılmakta olup yolculuğa sorun teşkil edebilecek hiçbir olumsuzluğa yer verilmemektedir. 

Beyoğlu Korsan Taksi, havalimanına, otogara ve tren istasyonlarına da hizmet sağlamaktadır. Herhangi bir yolculuğunuz olduğunda Beyoğlu Korsan Taksiyi önceden durumdan haberdar etmeniz durumunda araç rezervasyonu da sağlamaktadır. Ayrıca ücretlendirmelere otoyol ve köprü ücretlerini de dahil etmesi, sizlerden ek bir ücret talep edilmemesine ve yolların uzun uzadıya kullanılmamasına da sebep olur. Bu da yine yolcu için düşünülen ince ayrınlar arasında yer almaktadır. 

Beyoğlu Korsan Taksi, yolcularına olduğu kadar onların küçük dostlarına, evcil hayvanlarına da önem vermektedir. Bu nedenle bütün araçlara evcil hayvanları da kabul etmektedir. Ayrıca belirli bir bagaj sınırlaması da bulunmamaktadır. Yolcular, dilediği kadar eşyayı yanlarında taşıma özgürlüğüne sahiptirler. Sürücüler de bu konuda oldukça anlayışlıdırlar. Hatta bagajlarınızı sizin yerleştirmenize izin vermeden kendileri taşır ve bagaja yerleştirirler.