blog

Bayrampaşa Korsan Taksi

Bayrampaşa Korsan Taksi, nüfusu oldukça fazla olan Bayrampaşa’da herkese hizmet verebilecek kapasitede araç ve çalışana sahiptir. Oldukça uygun fiyatları ve istediğiniz her an kısa sürede kapınıza gelebilmesi özellikleriyle öne çıkmaktadır. 

Bayrampaşa Korsan Taksi, her şeyden önce sizin konforunuzu, güvenliğinizi ve ekonominizi düşünmektedir. İstanbul’un yoğun trafiğine rağmen sizi ulaşmak istediğiniz noktaya en kısa sürede ve rahat bir şekilde ulaştırabilmeyi amaçlamaktadır. Yolculuğun stresli bir olaya dönüşmesinin önüne geçerek keyifli bir süreç geçirebilmenizi sağlamak konusunda da oldukça ısrarlıdır. 

Bayrampaşa Korsan Taksi, en kısa mesafeye de en uzak mesafeye de hizmet sağlayabilmektedir. Buna ek olarak, herhangi bir ek ücret talebinde bulunmamakta ve yaşanan aksilikleri kendi sorumluluğuna almaktadır. Bu da yolcular için bir avantaj olarak görülmektedir. Gidilecek olan her mesafe için sabit olarak belirlenen bir ücret vardır. Bu nedenle karşınıza ek olarak ücretlendirilen hiçbir şey çıkmamaktadır. Gidilecek olan noktayı, başlangıç noktasıyla birlikte belirttiğiniz takdirde ücret bilgisi alabilmeniz mümkündür. 

Bayrampaşa Korsan Taksi, ücretleri, gidilecek olan mesafenin kilometresi ile 2.5 litreyi çarparak belirlemektedir. Bu işlemi yolculuğa başlamadan önce sizler de kolaylıkla yapabilirsiniz. Böylece fiyat konusunda güvencenizi kendiniz de ek olarak sağlama yoluna gidebilirsiniz. Bayrampaşa Korsan Taksi, otoyol ve köprü ücretlerini de sizlere belirtilen fiyat bilgisinin içerisine dahil etmektedir. Bu nedenle yolculuk sırasında ya da sonrasında sizden hiçbir şekilde ek ücret talep etmemektedir. 

Bayrampaşa Korsan Taksi, sizin kadar evcil hayvanlarınızı taşıma noktasında da hassastır. Dolayısıyla evcil hayvanlarınızla yapacağınız yolculuklar için de içiniz rahat olabilir. Ayrıca taksilerimizin hepsi, sizleri götürmüş olduğu noktadan istenilen gün ya da saatte geri alma hizmetini de vermektedir. Bu uygulama için de herhangi ek bir ücrete ya da külfete gerek bırakmaz. Yalnızca bunu önceden belirtmeniz yeterli olacaktır. 

Bayrampaşa Korsan Taksinin bütün araçları yeni modellerden oluşmaktadır. Bunun, direkt ve dolaylı olarak sizin güvenliğiniz ile yakından bir ilişkisi vardır. Yeni araçlar olsalar dahi sizleri garantilemek adına araçların muayeneleri ve bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Bunun yanında hijyene de dikkat edilmekte ve araçlar günlük olarak temizlenmektedir.